Head kliendid! Alates 11.märtsist on Tähva poe müügisaal klientidele suletud, aga vajaliku kauba saate siiski kätte. Oleme kohal tööpäevadel 10:00-14:00 laupäeval 10:00-12:00 Kauba tellimine ja info Email:See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Telefon: 4622690; 5139768

Tähva pood tegeleb kodumasinate müügi ja remondiga Hiiumaal. Meie kauplusest leiate valiku väikseid ja suuri kodumasinaid, samuti erinevat audio-videotehnikat. Vajadusel toome kauba ka koju. Müüme ja paigaldame konditsioneere ja õhksoojuspumpasid. Teeme remonti suurtele kodumasinatele nagu pliidid, pesumasinad ja külmikud.

Tähva tehno tegeleb mootorrataste, sõiduautode, kaubikute ja traktorite ülevaatusega. Samas asub ka autoremonditöökoda ja varuosade müük. Meie poolt pakutavad teenused on õlivahetus, lukksepatööd, diagnostika, kliimaseadmete hooldus ja remont, sildade reguleerimine, rehvide müük ja vahetus. Kohapeal on saadaval ka suur valik autoakusid.